EPOS IMPACT 860 ANC Headset Bedraad Hoofdband Kantoor/callcenter USB Type-C Zwart
EPOS IMPACT 860 ANC, Bedraad, 20 – 20000 Hz, Kantoor/callcenter, 159 g, Headset, Zwart
30 op voorraad
€152,00
30 op voorraad
Beschrijving
Dubbeloors koptelefoon voor kantoormedewerkers in het nieuwe open kantoor. Verhoog de efficiëntie met 40%* door de reactietijd te verbeteren tijdens multitasking om de nauwkeurigheid te behouden met EPOS BrainAdapt™, toonaangevende spraakopname door EPOS AI™ en adaptieve ANC.nnZorg ervoor dat u goed gehoord wordt, ongeacht het niveau van achtergrondgeluid, en geniet van superbreedband audio voor natuurlijk geluid. Geniet van totaal gebruiksgemak met intuïtieve bedieningselementen en slimme functies. Ervaar de hele dag draagcomfort met een lichtgewicht ontwerp, zachte kussens en een gepolsterde hoofdband. *EPOS BrainAdapt™ Dual Task Onderzoek
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Kleur kabel | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Geluidsdruk niveau (max) | 99 dB |
| Geoptimaliseerd voor | UC |
| Plug and play | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connector | USB Type-C |
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Gevoeligheid koptelefoon | 99,8 dB |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Frequentie microfoon | 100 – 16000 Hz |
| Klapbare microfoon | Ja |
| Accu/Batterij voltage | 5 V |
| Hoogte | 188,5 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Gewicht verpakking | 344 g |
| Meegeleverde Audio adapters | USB |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Oproep beantwoorden/beëindigen, Dempen, Volume +, Volume – |
| Snoerlengte | 1,85 m |
| Afneembare kabel | Nee |
| BeamForming | Ja |
| Signaal/ruis-verhouding | 68 dB |
| Verstelbare hoofdband | Ja |
| Certificering | Google Meet |
| USB-aansluiting | Ja |
| Driver type | Dynamisch |
| Ruisonderdrukkingstype | Hybride |
| Microfoontype | Boom/ingebouwde microfoon |
| Gevoeligheid microfoon | -35 dB |
| Aantal microfoons | 4 |
| Microfoon mute | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte | 211,5 mm |
| Gewicht | 159 g |
| Breedte verpakking | 5,5 mm |
| Hoogte verpakking | 205 mm |
| Type verpakking | Doos |
| Snelstartgids | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Kabelgewicht | 179 g |
| Merk |
















