Ecovacs DEEBOT N20 PLUS 0,4 l Zakloos Wit
Ecovacs DEEBOT N20 PLUS, Zakloos, Wit, Rond, 0,4 l, 65 dB, 0,22 l
Voorraad:
Uitverkocht
Oorspronkelijke prijs was: €445,00.€249,00Huidige prijs is: €249,00.
Uitverkocht
Beschrijving
Ecovacs DEEBOT N20 PLUS. Stofzuigercontainer type: Zakloos, Kleur van het product: Wit, Vorm: Rond. Stofcapaciteit (totaal): 0,4 l, Geluidsniveau: 65 dB, Capaciteit watertank: 0,22 l. Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion), Capaciteit van de accu/batterij: 5200 mAh, Looptijd: 300 min. Hoogte: 96 mm, Breedte: 353 mm, Diepte: 351 mm
| Stofzuigercontainer type | Zakloos |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Nat dweilen | Ja |
| Geluidsniveau | 65 dB |
| Gewicht basisstation | Bezig met opladen, Purification |
| Over drempelhoogte (max) | 2 cm |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Looptijd | 300 min |
| Oplaadtijd | 6,5 uur |
| Hoogte | 96 mm |
| Diepte | 351 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Stofcapaciteit (totaal) | 0,4 l |
| Capaciteit watertank | 0,22 l |
| Obstakeldetectie | Ja |
| Navigatie type | TrueMapping 2.0 |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Accu/Batterij voltage | 14,8 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 45 W |
| Breedte | 353 mm |
| Vacuüm | 8 kPa |
| Merk |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.