E24i G4 WUXGA – 24 inch – WUXGA IPS LED Monitor – 1920×1200 – Pivot / HAS
Werk in alle comfort en blijf gefocust met de HP E24i G4 WUXGA-monitor met HP Eye Ease, een geoptimaliseerde ergonomie en WUXGA-resolutie voor u en beheer op afstand voor uw IT.
144 op voorraad
€195,00
144 op voorraad
Beschrijving
Ga voor de optimale kijkervaringnWerk in alle comfort en blijf gefocust met de geoptimaliseerde ergonomie en WUXGA-resolutie van de HP E24i G4 WUXGA-monitor met HP Eye Easy die speciaal voor u is ontworpen. Maak het IT-medewerkers gemakkelijker met beheer op afstand.
| Beeldschermdiagonaal | 61 cm (24") |
|---|---|
| HD type | WUXGA+ |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 5000000:1 |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 94 ppi |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DVI-poort | Nee |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | 15 cm, Ja |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Stroomverbruik (typisch) | 36 W |
| Vermogensverbruik (max) | 53 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 6,06 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 47 mm |
| Breedte verpakking | 605 mm |
| Hoogte verpakking | 224 mm |
| Land van herkomst | China |
| Hoogte | 352,7 mm |
| Diepte | 47 mm |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,27 x 0,27 mm |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| HP-segment | Bedrijf |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Audio-ingangen | Nee |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Scharnier | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 532 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 352,7 mm |
| Diepte verpakking | 420 mm |
| Gewicht verpakking | 9,12 kg |
| Gewicht | 6,06 kg |
| Breedte | 532 mm |
| Merk |











