Dreame D9 Max Gen 2 0,57 l Stofzak Wit
Dreame D9 Max Gen 2, Stofzak, Wit, Rond, 0,57 l, 74 dB, 0,235 l
8 op voorraad
€265,00
8 op voorraad
Beschrijving
Dreame D9 Max Gen 2. Stofzuigercontainer type: Stofzak, Kleur van het product: Wit, Vorm: Rond. Stofcapaciteit (totaal): 0,57 l, Geluidsniveau: 74 dB, Capaciteit watertank: 0,235 l. Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion), Capaciteit van de accu/batterij: 5200 mAh, Looptijd: 210 min. Diameter: 35 cm, Hoogte: 96,8 mm, Breedte: 406,5 mm. Verpakkingsvolume: 140617 cm³, Breedte verpakking: 442 mm, Diepte verpakking: 374 mm
| Stofzuigercontainer type | Stofzak |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Nat dweilen | Ja |
| Cloud-beheerd | Ja |
| Programmeringsfunctie | Ja |
| Aantal programma's | 1 |
| Automatische routing | Ja |
| Obstakeldetectie | Ja |
| Wifi | Ja |
| Borstel type | Rolborstel |
| Over drempelhoogte (max) | 2 cm |
| Navigatie type | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Timer | Ja |
| Stille modus | Nee |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Looptijd | 210 min |
| Oplaadtijd | 6 uur |
| Snoerlengte | 0,2 m |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Diameter | 35 cm |
| Breedte | 406,5 mm |
| Gewicht | 32,1 kg |
| Totaal gewicht | 3,6 kg |
| Breedte verpakking | 442 mm |
| Hoogte verpakking | 138 mm |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Inclusief basisstation | Ja |
| Inclusief dockingstation | Ja |
| Merk specifieke kenmerken | 2 |
| Ingebouwde sensoren | LED Build-in-sensors with single laser |
| Pakketgewicht | 5,3 kg |
| Reinigingsborsteltje | Ja |
| Aantal filters | 1 stuk(s) |
| Aantal sensoren | 1 |
| 24-uursplanning | Ja |
| Vloertype | Wood |
| Planning op afstand | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Beschermende stootrand | Ja |
| Stofcapaciteit (totaal) | 0,57 l |
| Geluidsniveau | 74 dB |
| Capaciteit watertank | 0,235 l |
| Stofzuigerprogramma's | Area, Om obstakels heen/langs obstakels, Auto, Tapijt, Hoek, Edge, Intensief, Long skirting, Parallel lines, Perimeter, Herhaling, Scrubben, Spot, Standaard, Sterk, Sweep, Gooi, Turbo, Muurvolger |
| Zelflegend stofreservoir | Ja |
| Trapdetectie | Ja |
| Materiaal kwast | Rubber |
| Aantal borstels | 1 |
| Geïntegreerde sensoren | Tapijtsensor, Collision sensor, Valsensor, Floor sensor, Laser |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Randherkenning | Ja |
| Accu/Batterij voltage | 14,4 V |
| Gewicht batterij | 387 g |
| Oplaadbaar | Ja |
| Batterij-indicator | Ja |
| Hoogte | 96,8 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Verpakkingsvolume | 140617 cm³ |
| Diepte verpakking | 374 mm |
| Gewicht verpakking | 5,3 kg |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inclusief netsnoer | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Douane productcode (TARIC) | 8508600000 |
| Accessoires inbegrepen | |
| Stof capaciteit | 0,57 l |
| Speciale eigenschappen | Floating rubber brush with 2-in1 device – vacuums and mops |
| Maximaal ingangsvermogen | 14,4 W |
| Zuigkracht | 6000 Pa |
| Code UK-handelstarief | 8508600000 |
| Filter | 1 |
| Sensor | LED |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.