CHERRY MX 8.2 TKL Wireless RGB toetsenbord Gamen RF-draadloos + Bluetooth QWERTZ Duits Wit
CHERRY MX 8.2 TKL Wireless RGB, Draadloos, RF-draadloos + Bluetooth, Mechanische keyswitch, QWERTZ, RGB LED, Wit
4 op voorraad
€288,00
4 op voorraad
Beschrijving
CHERRY MX 8.2 TKL Wireless RGB. Toetsenbord formaat: Tenkeyless/toetsenbord zonder numeriek toetsenblok (80 – 87%), Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF-draadloos + Bluetooth, Toetsenbord toetsschakelaar: Mechanische keyswitch, Toetsenbordindeling: QWERTZ, Aantal toetsen, toetsenbord: 88. Backlight type: RGB LED. Aanbevolen gebruik: Gamen. Kleur van het product: Wit
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
|---|---|
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keycaps-materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Sneltoetsen | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Backlight | Ja |
| Backlight type | RGB LED |
| Polssteun | Nee |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Anti-ghosting | Ja |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Stroomverbruik | 500 mA |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 45 °C |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Mechanische keyswitch |
| Taal toetsenbord | Duits |
| Toetsenbord formaat | Tenkeyless/toetsenbord zonder numeriek toetsenblok (80 – 87%) |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 88 |
| Windows-toetsen | Ja |
| Rollover | N-toets rollover |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Kleur van het product | Wit |
| Backlight-kleur | Multi |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Oplaadbaar | Ja |
| Inclusief muis | Nee |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 45 °C |
| Gewicht verpakking | 22 kg |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.