CHERRY DW 3000
CHERRY DW 3000, Volledige grootte (100%), Draadloos, RF Draadloos, QWERTY, Zwart, Inclusief muis
5 op voorraad
€75,00
5 op voorraad
Beschrijving
CHERRY DW 3000. Toetsenbord formaat: Volledige grootte (100%). Stijl toetsenbord: Recht. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Aansluiting: RF Draadloos, Toetsenbordindeling: QWERTY, Aantal toetsen, toetsenbord: 108, Aanbevolen gebruik: Thuis/Werk. Kleur van het product: Zwart. Inclusief muis
| Aanbevolen gebruik | Thuis/Werk |
|---|---|
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Taal toetsenbord | Brits Engels |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Fysieke indeling | ISO |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 108 |
| Windows-toetsen | Ja |
| Aantal hot keys | 4 |
| Certificering | c-tick UL CE FCC TÜV-Süd/GS UKCA |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Stroomverbruik | 3 mA |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Aantal knoppen | 3 |
| Scroll | Ja |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 50 °C |
| Certificaten van naleving | CE, China RoHS, Federal Communications Commission (FCC), RCM, UKCA |
| Gewicht toetsenbord | 502 g |
| Gewicht muis | 85 g |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keycaps-materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Sneltoetsen | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Backlight | Nee |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Inclusief muis | Ja |
| Bewegingsresolutie | 1200 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 65 °C |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 109 x 62 x 37 mm |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Batterijen inbegrepen | Ja |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.