Canon MAXIFY MB2150 Inkjet A4 600 x 1200 DPI 19 ppm Wifi
Canon MAXIFY MB2150, Inkjet, Afdrukken in kleur, 600 x 1200 DPI, Kopiëren in kleur, A4, Zwart
18 op voorraad
€166,00
18 op voorraad
Beschrijving
Canon MAXIFY MB2150. Printtechnologie: Inkjet, Printen: Afdrukken in kleur, Maximale resolutie: 600 x 1200 DPI, Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter): 13 ppm. Kopiëren: Kopiëren in kleur. Scannen: Scannen in kleur, Optische scanresolutie: 1200 x 1200 DPI. Faxen: Faxen in kleur. Maximale ISO A-series papierformaat: A4. Wifi. Kleur van het product: Zwart
| Printtechnologie | Inkjet |
|---|---|
| Duplex printen | Ja |
| Maximaal aantal kopieën | 99 kopieën |
| N-in-1 copy function (N=) | 2, 4 |
| Optische scanresolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Max. scangebied | 216 x 297 mm |
| Scan naar | Cloud, E-mail, HTTP, USB |
| Kleurdiepte uitvoer | 24 Bit |
| Faxresolutie (zwart) | 300 x 300 DPI |
| Modemsnelheid | 33,6 Kbit/s |
| Aantal printcartridges | 4 |
| Totale invoercapaciteit | 250 vel |
| Afmetingen enveloppen | 10, C5, DL, Monarch |
| Aangepaste mediabreedte | 89 – 215,9 mm |
| Papierlade mediagewicht | 64 – 105 g/m² |
| USB-poort | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Beeldscherm | TFT |
| Kleurenscherm | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,2 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 – 30 °C |
| Diepte | 38,9 mm |
| Gewicht | 10,6 kg |
| Meegeleverde software | Quick Utility Toolbox IJ Network Device Setup Utility Easy-WebPrint EX |
| Geluidsniveau | 56 dB |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Maximale resolutie | 600 x 1200 DPI |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Soort scanner | Flatbed-/ADF-scanner |
| Scantechnologie | CIS |
| Kleurdiepte invoer | 48 Bit |
| Faxen | Faxen in kleur |
| Verzendsnelheid fax | 3 sec/pagina |
| Faxgeheugen | 250 pagina's |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Totaal aantal invoerladen | 1 |
| Type invoer papier | Cassette |
| Papierlade mediatypen | Enveloppen, Glanzend papier, Hoge resolutie papier, Matpapier, Normaal papier, Half-glanzend papier |
| Foto papier afmetingen | 10×15,13×18,20×25 |
| Aangepaste medialengte | 127 – 355,6 mm |
| Standaard interfaces | USB 2.0, Draadloze LAN |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Ethernet LAN | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 6,35 cm (2.5") |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 463 mm |
| Hoogte | 260 mm |
| Meegeleverde drivers | Ja |
| Type cartridge | PGI-1500XL BK, PGI-1500XL C, PGI-1500XL M, PGI-1500XL Y |
| Merk |








