Candy TCA273D3-S wasmachine Bovenbelading 7 kg 1200 RPM Wit
Candy TCA273D3-S, Bovenbelading, 7 kg, B, 79 dB, 1200 RPM, C
2 op voorraad
€583,00
2 op voorraad
Beschrijving
Candy TCA273D3-S. Type lader: Bovenbelading. Nominale capaciteit: 7 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 79 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1200 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 410 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 860 mm. Energie-efficiëntieklasse: C
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Inverter technologie | Nee |
| Trommelinhoud | 46 l |
| Nominale capaciteit | 7 KG |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Cyclustijd (max) | 208 min |
| Easy Iron-functie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Apps-functies | Meldingen, Externe controle, Afstandsbediening start |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Waterconsumptie per cyclus | 42 l |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 5,55 kg |
| Diepte verpakking | 650 mm |
| Gewicht verpakking | 5,7 kg |
| Type lader | Bovenbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Boven |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Maximale centrifugesnelheid | 1200 RPM |
| Aantal wasprogramma's | 16 |
| Wasprogramma's | Katoen, Dagelijkse verzorging, Eco 40-60°C, Hand/wol, Hygiene+, Jeans/denim, Mix, Snel, Snel 14min, Quick 30min, Spoelen, Centrifugeren/afvoeren, Sport, Synthetische |
| AquaStop-functie | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Spoelen Plus functie | Ja |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | hOn |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 410 mm |
| Hoogte | 860 mm |
| Breedte verpakking | 480 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |




































Er zijn voor dit product nog geen reviews.