Candy Smart Pro CSO4 1265TE/1-S wasmachine Voorbelading 6 kg 1200 RPM Wit
Candy Smart Pro CSO4 1265TE/1-S, Voorbelading, 6 kg, B, 79 dB, 1200 RPM, D
Voorraad:
4 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€607,00
4 op voorraad
Beschrijving
Candy Smart Pro CSO4 1265TE/1-S. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 6 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 79 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1200 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 600 mm, Diepte: 450 mm, Hoogte: 850 mm. Energie-efficiëntieklasse: D
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop, Touch, Draadloos |
| Inverter technologie | Nee |
| Display verlichting | Ja |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Trommelinhoud | 48 l |
| Nominale capaciteit | 6 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Candy Simply-Fi |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Type stekker | Type F (CEE 7/4) |
| Diepte | 450 mm |
| Gewicht | 61 kg |
| Diepte verpakking | 480 mm |
| Gewicht verpakking | 6,3 kg |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Kleur van de verlichting | Amber |
| Deurkleur | Wit |
| Kleur deurgreep | Zwart |
| Kijkglas | Ja |
| Maximale centrifugesnelheid | 1200 RPM |
| Aantal wasprogramma's | 16 |
| Wasprogramma's | Stoom |
| Cyclustijd (max) | 198 min |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Auto diagnostiek | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Waterconsumptie per cyclus | 40 l |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |






















Er zijn voor dit product nog geen reviews.