Candy Smart Inverter CSTG 48TME/1-S wasmachine Bovenbelading 8 kg 1400 RPM Wit
Candy Smart Inverter CSTG 48TME/1-S, Bovenbelading, 8 kg, B, 79 dB, 1400 RPM, B
Voorraad:
50 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€555,00
50 op voorraad
Beschrijving
Candy Smart Inverter CSTG 48TME/1-S. Type lader: Bovenbelading. Nominale capaciteit: 8 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 79 dB, Geluidsniveau (wassen): 52 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 410 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 860 mm. Energie-efficiëntieklasse: B
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Touch |
| Inverter technologie | Ja |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Trommelinhoud | 46 l |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau (wassen) | 52 dB |
| Wasprogramma's | Katoen, Eco 40-60°C, Hand, Synthetische |
| Cyclustijd (max) | 218 min |
| Zwenkwieltjes | Nee |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Type stekker | Type F |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 58 kg |
| Diepte verpakking | 650 mm |
| Gewicht verpakking | 59,5 kg |
| Type lader | Bovenbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Boven |
| Deurkleur | Wit |
| Kleur deurgreep | Wit |
| Type motor | Borstelloos |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Aantal wasprogramma's | 17 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Waterconsumptie per cyclus | 44 l |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 410 mm |
| Hoogte | 860 mm |
| Breedte verpakking | 480 mm |
| Hoogte verpakking | 650 mm |





























Er zijn voor dit product nog geen reviews.