Candy RapidÓ ROW4964DWMCT/1-S Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorbelading Wit D
Candy RapidÓ ROW4964DWMCT/1-S, Voorbelading, Vrijstaand, Wit, Links, Wit, Wit
8 op voorraad
€753,00
8 op voorraad
Beschrijving
Candy RapidÓ ROW4964DWMCT/1-S. Type lader: Voorbelading, Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Kleur van het product: Wit. Droogcapciteit: 6 kg, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM, Centrifuge-droger klasse: B. Energie-efficiëntieklasse (wassen): A, Energie-efficiëntieklasse (wassen en drogen): D, Water verbruik wassen: 49 l. Candy-technologieën (kledingzorg): KG-detector, Mix Power System Plus. Diepte: 580 mm, Breedte: 600 mm, Hoogte: 850 mm
| Type lader | Voorbelading |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurkleur | Wit |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Droogprogramma's | Katoen, Synthetische, Wol |
| Startvertraging | 24 uur |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Energieverbruik wassen | 0,49 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 600 mm |
| Gewicht | 66 kg |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Gewicht verpakking | 68 kg |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Deurscharnieren | Links |
| Inverter technologie | Ja |
| Kleur deurgreep | Wit |
| Kijkglas | Ja |
| Droogcapciteit | 6 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Wasprogramma's | Katoen, Eco, Hand/wol, Mix, Snel, Centrifugeren/afvoeren, Stoom, Synthetische |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Duur wascyclus | 228 min |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | hOn |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Water verbruik wassen | 49 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Type stekker | Type F |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Elektronische regeling | Ja |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.