Candy RapidÓ CS 4E7L0W Volledig ingebouwd 14 couverts E
Candy RapidÓ CS 4E7L0W, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Wit, Vast, Mand, 14 couverts
10 op voorraad
€370,00
10 op voorraad
Beschrijving
Candy RapidÓ CS 4E7L0W. Apparaatplaatsing: Volledig ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Kleur bedieningspaneel: Wit. Aantal couverts: 14 couverts, Geluidsemissieklasse: C, Geluidsniveau: 47 dB. Bedieningsapps ondersteund: hOn. Energie-efficiëntieklasse: E, Waterconsumptie per cyclus: 10,9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 95 kWu. Breedte: 597 mm, Diepte: 555 mm, Gewicht: 32,2 kg
| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
|---|---|
| Kleur bedieningspaneel | Wit |
| Onderste korf | Vast |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Aantal wasprogramma's | 5 |
| Geluidsniveau | 47 dB |
| Duur cyclus | 234 min |
| Droogsysteem | Condensatie |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Ingebouwde slimme sensoren | Nee |
| Automatische deuropening | Nee |
| Antibacterieel filter | Nee |
| Zout indicator | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | hOn |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 10,9 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Type stekker | Type F |
| Diepte | 555 mm |
| Hoogte onder werkblad | 81,8 cm |
| Diepte verpakking | 676 mm |
| Gewicht verpakking | 34 kg |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Aantal couverts | 14 couverts |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Afwasprogramma's | Eco, Intensief, Voorwassen, Snel, Universeel |
| AquaStop-functie | Nee |
| Automatische programma's | Nee |
| Startvertraging | 9 uur |
| Half-geladen | Ja |
| Zelf reinigende filter | Nee |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Glansmiddel indicator | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energieverbruik per cyclus | 0,95 kWu |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 597 mm |
| Gewicht | 32,2 kg |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Hoogte verpakking | 896 mm |
| Vuilsensor | Nee |





































Er zijn voor dit product nog geen reviews.