Candy Moderna CMW20TNMB Zwart Solo-magnetron Aanrecht 20 l 700 W
Compacte keukens, ontmoet uw nieuwe souschef. De Candy Moderna CMW20TNMB solo magnetron mag dan klein zijn op het aanrecht, maar het is een zwaargewicht als het gaat om gemak. Het interieur van 20 liter biedt genoeg ruimte om hoofdgerechten voor één persoon of lekkere restjes voor twee personen te bereiden – niet meer koken en bidden dat uw maaltijd past. Dankzij het bescheiden oppervlak past deze kleine zwarte doos in elke keuken zonder kostbare ruimte in beslag te nemen. En met een vermogen van 700W worden diepvriesmaaltijden en snacks tot laat in de avond snel klaargemaakt, niet op ovenniveau. Geen speciale trucjes of ingewikkelde handleidingen: draai gewoon aan de eenvoudige draaiknop en laat het ingebouwde display de rest doen. Of het nu gaat om ontdooien, opwarmen of snel nukken, met de Candy Moderna CMW20TNMB solo magnetron zijn doordeweekse maaltijden eenvoudiger dan bestellen.
10 op voorraad
€95,00
10 op voorraad
Beschrijving
Candy Moderna CMW20TNMB. Apparaatplaatsing: Aanrecht, Type product: Solo-magnetron, Inhoud (binnenkant): 20 l, Magnetronvermogen: 700 W, Ingebouwd display, Soort bediening: Draaiknop, Kleur van het product: Zwart
| Type product | Solo-magnetron |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 20 l |
| Magnetronvermogen | 700 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal vermogenniveau's | 6 |
| Deurscharnieren | Links |
| Draaitafel | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Convectie koken | Nee |
| Warmhoud functie | Nee |
| Netbelasting | 700 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 346 mm |
| Gewicht | 108 kg |
| Diepte verpakking | 292 mm |
| Gewicht verpakking | 12,3 kg |
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Uitgestelde start timer | Nee |
| Deur open mechanisme | Uittrekken |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Afmeting draaiplateau | 24,5 cm |
| Grill | Nee |
| Stoom koken | Nee |
| Rotisserie | Nee |
| AC-ingangsspanning | 230 – 240 V |
| Breedte | 452 mm |
| Hoogte | 262 mm |
| Breedte verpakking | 389 mm |
| Hoogte verpakking | 496 mm |
| Elektronische regeling | Nee |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.