Candy Idea CMW20SMB Zwart Solo-magnetron Aanrecht 20 l 700 W
De compacte maar krachtige Candy Idea CMW20SMB solo magnetron is de ideale kookpartner voor kleine ruimtes. Met 700 watt magnetronvermogen kan deze slanke zwarte schoonheid maaltijden in een handomdraai nuken. Met een capaciteit van 20 liter houdt de CMW20SMB je snacks en restjes warm terwijl hij ruimte vrijmaakt op het aanrecht. Geen ingewikkelde knoppen hier – draai gewoon aan de eenvoudige draaiknop om hem te bedienen. Of je nu een afhaalmaaltijd van gisteravond opwarmt of een bevroren voorgerecht klaarmaakt, deze solomagnetron van Candy is het ultieme ruimtebesparende, tijdbesparende gemak voor je moderne keuken.
5 op voorraad
€126,00
5 op voorraad
Beschrijving
Candy Idea CMW20SMB. Apparaatplaatsing: Aanrecht, Type product: Solo-magnetron, Inhoud (binnenkant): 20 l, Magnetronvermogen: 700 W, Soort bediening: Draaiknop, Kleur van het product: Zwart
| Type product | Solo-magnetron |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 20 l |
| Magnetronvermogen | 700 W |
| Ingebouwd display | Nee |
| Deurscharnieren | Links |
| Draaitafel | Ja |
| Timer | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Ontdooifunctie | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 439,5 mm |
| Hoogte | 258,2 mm |
| Breedte verpakking | 488 mm |
| Hoogte verpakking | 380 mm |
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Aantal vermogenniveau's | 5 |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Afmeting draaiplateau | 25,5 cm |
| Type timer | Mechanisch |
| Materiaal draaischijf | Glas |
| Netbelasting | 700 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 357,5 mm |
| Gewicht | 10,7 kg |
| Diepte verpakking | 380 mm |
| Gewicht verpakking | 11,7 kg |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.