Candy Idea CI642CBB/1 Zwart Ingebouwd 60 cm Inductiekookplaat zones 4 zone(s)
Candy Idea CI642CBB/1, Zwart, Ingebouwd, 60 cm, Inductiekookplaat zones, Glaskeramiek, 4 zone(s)
Voorraad:
3 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€248,00
3 op voorraad
Beschrijving
Candy Idea CI642CBB/1. Kleur van het product: Zwart, Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Breedte kookplaat: 60 cm. Soort bediening: Touch, Controle positie: Front / Top front, Type timer: Digitaal. AC-ingangsspanning: 220 – 240 V. Breedte: 590 mm, Diepte: 520 mm, Hoogte: 60 mm. Breedte verpakking: 690 mm, Diepte verpakking: 645 mm, Hoogte verpakking: 115 mm
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Breedte kookplaat | 60 cm |
| Soort materiaal (bovenkant) | Glaskeramiek |
| Kookzone 1 boost | 3000 W |
| Kookzone 2 boost | 1500 W |
| Kookzone 3 boost | 2100 W |
| Kookzone 4 boost | 1500 W |
| Afdekplaat | Nee |
| Soort bediening | Touch |
| Timer | Ja |
| Inbouw afzuigkap | Nee |
| Breedte | 590 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Diepte verpakking | 645 mm |
| Gewicht verpakking | 1,2 kg |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Type kookplaat | Inductiekookplaat zones |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Kookzone 1 vorm | Rond |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2000 W |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1200 W |
| Kookzone 3 vorm | Rond |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1800 W |
| Kookzone 4 vorm | Rond |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 1200 W |
| Boost functie | Ja |
| Controle positie | Front / Top front |
| Type timer | Digitaal |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Diepte | 520 mm |
| Gewicht | 11 kg |
| Breedte verpakking | 690 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.