Candy CUQS 513EWH Vrieskast Vrijstaand 163 l E Wit
Candy CUQS 513EWH, 163 l, 7,5 kg/24u, SN-ST, 38 dB, E, Wit
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€699,00
5 op voorraad
Beschrijving
Candy CUQS 513EWH. Nettocapaciteit vriezer: 163 l, Klimaatklasse: SN-ST, Vriescapaciteit: 7,5 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 9 uur, Geluidsniveau: 38 dB, Aantal sterren: 4*. Deurscharnieren: Rechts. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 189 kWu. Kleur van het product: Wit
| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Locatie van display | Binnenin |
| Lademateriaal | Kunststof |
| Nettocapaciteit vriezer | 163 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Koelsysteem | Statisch |
| Ijsblokjeshouder | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 38 °C |
| Deur open alarm | Nee |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 0,8 A |
| Diepte | 565 mm |
| Gewicht | 38 kg |
| Diepte verpakking | 594 mm |
| Gewicht verpakking | 44,5 kg |
| Totale nettocapaciteit | 163 l |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Aantal planken vriezer | 1 |
| Type beeldscherm | LED |
| Aantal vrieslades | 4 |
| Type deurpakking | Vastklikkende pakking |
| Vriescapaciteit | 7,5 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost system | Nee |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Multi-luchtwegsysteem | Nee |
| IJsmaker | Nee |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Verlichting binnenin | Nee |
| Temperatuur alarm | Nee |
| Met slot | Nee |
| Jaarlijks energieverbruik | 189 kWu |
| Netbelasting | 120 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 545 mm |
| Hoogte | 1380 mm |
| Breedte verpakking | 584 mm |
| Hoogte verpakking | 1425 mm |
| Controle positie | Intern |
| Garantieperiode | 2 jaar |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.