Candy Comfort COT1S45EW combi-koelkast Vrijstaand 106 l E Wit
Candy Comfort COT1S45EW, 106 l, Vrijstaand, E, 39 dB, N-ST, 2,6 kg/24u
29 op voorraad
€440,00
29 op voorraad
Beschrijving
Candy Comfort COT1S45EW. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Kleur van het product: Wit, Deurscharnieren: Rechts. Totale nettocapaciteit: 106 l, Klimaatklasse: N-ST, Geluidsemissieklasse: C. Nettocapaciteit koelkast: 91 l, Soort lamp: LED. Vriezer positie: Boven, Nettocapaciteit vriezer: 15 l, Vriescapaciteit: 2,6 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 141 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A tot G
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Nee |
| Plankmateriaal | Glas |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Type deurpakking | Vastklikkende pakking |
| Totale nettocapaciteit | 106 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Water dispenser | Nee |
| Koelsysteem | Statisch |
| No Frost (koelkast) | Nee |
| Aantal planken koelkast | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Flessenrek | Nee |
| Ventilatie | Nee |
| Vriezer positie | Boven |
| Vriescapaciteit | 26 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Deur open alarm | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 840 mm |
| Breedte verpakking | 515 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Controle positie | Intern |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Kinderslot | Ja |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Type afwerking plank | Wit frame |
| Aantal compressoren | 1 |
| Aantal deuren | 1 deur(en) |
| Klimaatklasse | N-ST |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Vakantie functie | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 91 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Super Cool functie | Nee |
| Nettocapaciteit vriezer | 15 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11 uur |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Aantal planken vriezer | 1 |
| Vers zone compartiment | Nee |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 141 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 0,8 A |
| Diepte | 570 mm |
| Gewicht | 25,3 kg |
| Diepte verpakking | 595 mm |
| Gewicht verpakking | 28,1 kg |
| IJsmaker | Nee |
| Elektronische regeling | Nee |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.