Candy CM4SE68W combi-koelkast Ingebouwd 111 l E Wit
Candy CM4SE68W, 111 l, Ingebouwd, E, 40 dB, N-ST, 2,6 kg/24u
Voorraad:
4 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€457,00
4 op voorraad
Beschrijving
TABLE TOPnEén deur, koelkast en vriezer tafelmodel.
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Nee |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Aantal deuren | 1 deur(en) |
| Klimaatklasse | N-ST |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Vakantie functie | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 95 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Soort lamp | LED |
| Eierenrekje | Ja |
| Ventilatie | Nee |
| Vriezer positie | Boven |
| Vriescapaciteit | 26 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Vers zone compartiment | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 596 mm |
| Hoogte | 826 mm |
| Breedte verpakking | 630 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Plankmateriaal | Glas |
| Aantal compressoren | 1 |
| Totale nettocapaciteit | 111 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Water dispenser | Nee |
| Koelsysteem | Statisch |
| No Frost (koelkast) | Nee |
| Aantal planken koelkast | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Super Cool functie | Nee |
| Nettocapaciteit vriezer | 16 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11 uur |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Deur open alarm | Nee |
| Jaarlijks energieverbruik | 147 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 0,8 A |
| Diepte | 556 mm |
| Gewicht | 2,88 kg |
| Diepte verpakking | 565 mm |
| Gewicht verpakking | 31,8 kg |
| Elektronische regeling | Nee |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.