Candy CFT610/4N/1 Onderbouw Zwart 209,7 m³/uur
Candy CFT610/4N/1, 209,7 m³/uur, E, A, C, 71 dB, 65 cm
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€92,00
5 op voorraad
Beschrijving
Candy CFT610/4N/1. Maximale afzuigcapaciteit: 209,7 m³/uur, Fluid dynamic efficiency class: E, Verlichtingefficiëntieklasse: A. Soort: Onderbouw, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Knoppen, Schuif. Soort vetfilter: Koolstof. Vermogen lamp: 2 W, Type lamp: LED, Illuminance: 108 Lux. Jaarlijks energieverbruik: 44 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A+++ tot D, Netbelasting: 1000 W
| Maximale afzuigcapaciteit | 209,7 m³/uur |
|---|---|
| Aantal snelheden | 3 |
| Intensieve stand | Nee |
| Soort | Onderbouw |
| Ingebouwd display | Nee |
| Soort vetfilter | Koolstof |
| Type lamp | LED |
| Jaarlijks energieverbruik | 44 kWu |
| Netbelasting | 1000 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 465 mm |
| Hoogte (max) | 80 cm |
| Gewicht | 5,12 kg |
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Gewicht verpakking | 6,42 kg |
| Vetfilterefficiëntieklasse | C |
| Geluidsniveau | 71 dB |
| Druk (Pa) | 262 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Knoppen, Schuif |
| Aantal motors | 1 |
| Vermogen lamp | 2 W |
| Illuminance | 108 Lux |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Hoogte zonder schoorsteen | 8 cm |
| Breedte verpakking | 645 mm |
| Hoogte verpakking | 520 mm |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.