Candy CCHH 145E Diepvrieskist Vrijstaand 137 l E Wit
Candy CCHH 145E, 137 l, 6,5 kg/24u, SN-T, 39 dB, E, Wit
Voorraad:
2 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€412,00
2 op voorraad
Beschrijving
Candy CCHH 145E. Nettocapaciteit vriezer: 137 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 6,5 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 21 uur, Geluidsniveau: 39 dB, Aantal sterren: 4*. Deurscharnieren: Links. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 181 kWu. Kleur van het product: Wit
| Type product | Diepvrieskist |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Nee |
| Kleur handvat | Wit |
| Aantal vrieslades | |
| Vriescapaciteit | 6,5 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost system | Nee |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem | Nee |
| Instelbare thermostaat | Nee |
| Verlichting binnenin | Nee |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 181 kWu |
| Netbelasting | 65 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 695 mm |
| Hoogte | 84,5 mm |
| Breedte verpakking | 725 mm |
| Hoogte verpakking | 575 mm |
| Totale nettocapaciteit | 137 l |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Aantal planken vriezer | 1 |
| Deurscharnieren | Links |
| Nettocapaciteit vriezer | 137 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 21 uur |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Koelsysteem | Statisch |
| Thermostaat | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 43 °C |
| Deur open alarm | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 0,6 A |
| Diepte | 555 mm |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Diepte verpakking | 575 mm |
| Gewicht verpakking | 30 kg |
| Garantieperiode | 2 jaar |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.