Candy CCHH 100E Diepvrieskist Vrijstaand 97 l E Wit
Candy CCHH 100E, 97 l, 4,5 kg/24u, SN-T, 39 dB, E, Wit
Voorraad:
6 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€372,00
6 op voorraad
Beschrijving
Candy CCHH 100E. Nettocapaciteit vriezer: 97 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 4,5 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 13 uur, Geluidsniveau: 39 dB, Aantal sterren: 4*. Deurscharnieren: Links. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 168 kWu. Kleur van het product: Wit
| Type product | Diepvrieskist |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Locatie van display | Op de deur |
| Plankmateriaal | Metaal |
| Vriescapaciteit | 4,5 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost system | Nee |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -15 – 43 °C |
| Deur open alarm | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 0,5 A |
| Diepte | 490 mm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Diepte verpakking | 510 mm |
| Gewicht verpakking | 28 kg |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Aantal planken vriezer | 1 |
| Type beeldscherm | LED |
| Aantal vrieslades | |
| Nettocapaciteit vriezer | 97 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 13 uur |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Koelsysteem | Statisch |
| Ijsblokjeshouder | Nee |
| Instelbare thermostaat | Nee |
| Verlichting binnenin | Nee |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 168 kWu |
| Netbelasting | 60 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 545 mm |
| Hoogte | 84,5 mm |
| Breedte verpakking | 575 mm |
| Hoogte verpakking | 510 mm |
| Totale nettocapaciteit | 97 l |

















Er zijn voor dit product nog geen reviews.