Brother MFC-L6710DW multifunctionele printer Laser A4 1200 x 1200 DPI 50 ppm Wifi
Brother MFC-L6710DW, Laser, Zwart-wit afdrukken, 1200 x 1200 DPI, Zwart-wit kopiëren, A4, Wit
9 op voorraad
€649,00
9 op voorraad
Beschrijving
Brother MFC-L6710DW. Printtechnologie: Laser, Printen: Zwart-wit afdrukken, Maximale resolutie: 1200 x 1200 DPI. Kopiëren: Zwart-wit kopiëren, Maximale kopieerresolutie: 1200 x 600 DPI. Scannen: Scannen in kleur, Optische scanresolutie: 600 x 600 DPI. Faxen: Zwart-wit faxen. Duplex functies: Kopiëren, Faxen, Printen, Scannen. Maximale ISO A-series papierformaat: A4. Wifi. Kleur van het product: Wit
| Printtechnologie | Laser |
|---|---|
| Duplex printen | Ja |
| Dubbelzijdig kopiëren | Ja |
| Duplex scannen | Ja |
| Soort scanner | ADF-scanner |
| Kleurdiepte invoer | 48 Bit |
| Grijswaardendiepte-input | 16 Bit |
| Scanner-drivers | TWAIN, WIA |
| Dubbelzijdig faxen | Ja |
| Snelkiezen | Ja |
| Aantal printcartridges | 1 |
| Paginabeschrijving talen | BR-Script 3, PCL 6, PDF, XPS |
| Totaal aantal invoerladen | 1 |
| Multifunctionele lade | Ja |
| Papierlade mediagewicht | 60 – 163 g/m² |
| USB-connector | USB Type-A / USB Type-B |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Beeldscherm | LCD |
| Soort bediening | Touch |
| Stroomverbruik (gereed) | 31 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 32,5 °C |
| Breedte | 580 mm |
| Hoogte | 567 mm |
| Gewicht verpakking | 22,7 kg |
| Pallet brutogewicht | 110,8 kg |
| Lagen per pallet | 2 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 2 stuk(s) |
| Printen | Zwart-wit afdrukken |
| Maximale resolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Kopiëren | Zwart-wit kopiëren |
| Maximale kopieerresolutie | 1200 x 600 DPI |
| Maximaal aantal kopieën | 999 kopieën |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Optische scanresolutie | 600 x 600 DPI |
| Kleurdiepte uitvoer | 24 Bit |
| Uitvoer grijsschaaldiepte | 8 Bit |
| Faxen | Zwart-wit faxen |
| Modemsnelheid | 33,6 Kbit/s |
| Duplex functies | Kopiëren, Faxen, Printen, Scannen |
| Printkleuren | Zwart |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Totale invoercapaciteit | 150 vel |
| Maximum invoercapaciteit | 520 vel |
| Papierlade mediatypen | Postpapier, Normaal papier, Gerecycled papier, Dik papier, Dun papier |
| Afmetingen enveloppen | C5, Com-10, DL, Monarch |
| USB-poort | Ja |
| Wifi | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 12,7 cm (5") |
| Kleurenscherm | Ja |
| Slaapstand | 6 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Temperatuur bij opslag | 0 – 40 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 35 – 85 procent |
| Diepte | 62,8 mm |
| Gewicht | 1,92 kg |
| Pallet brutohoogte | 141 cm |
| Producten per pallet | 4 stuk(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Merk |












