Beschrijving
– Series 5, FlexMotionTec – model: 5020s, 5030s, 5050cc, 5070cc, 5090cc – Type: 5748
| Type product | Scheerhoofd |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | |
| Compatibiliteit | Series 5 |
| Breedte verpakking | 26 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Type verpakking | hanger |
| Binnenverpakking aantal | 8 stuk(s) |
| Aantal scheerkoppen | 1 hoofd(en) |
| Vervangen na | 18 maand(en) |
| Merkcompatibiliteit | Braun |
| Gewicht | 16 g |
| Diepte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 22,01 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Merk |






