Bosch TKA3A033 koffiezetapparaat Half automatisch Filterkoffiezetapparaat 1,25 l
Bosch TKA3A033, Filterkoffiezetapparaat, 1,25 l, Gemalen koffie, 1100 W, Zwart
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€69,00
5 op voorraad
Beschrijving
Bosch TKA3A033. Type product: Filterkoffiezetapparaat, Koffiezet apparaat type: Half automatisch, Capaciteit watertank: 1,25 l, Koffie invoertype: Gemalen koffie, Reservoir voor gezette koffie: Kan, Capaciteit in kopjes: 10 kopjes. Vermogen: 1100 W. Kleur van het product: Zwart
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 1,25 l |
| Koffiezet apparaat type | Half automatisch |
| Capaciteit in kopjes | 10 kopjes |
| Verstelbare koffie sterkte | Nee |
| Hotplate | Ja |
| Meerdere dranken | Nee |
| Cappuccino maken | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Nee |
| Waterniveau-indicator | Ja |
| Verlichte aan-/uit knop | Ja |
| Gebruiksvriendelijk | Ja |
| Afneembare filterhouder | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Diepte | 24,5 mm |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Breedte verpakking | 195 mm |
| Hoogte verpakking | 370 mm |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Pallet brutolengte | 12 cm |
| Producten per pallet | 80 stuk(s) |
| Type product | Filterkoffiezetapparaat |
| Koffie invoertype | Gemalen koffie |
| Ingebouwde molen | Nee |
| Warmwatersysteem | Nee |
| Certificering | CE, EAC-Eurasian, Morocco, VDE |
| Espresso maken | Nee |
| Koffie maken | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Snoerlengte | 0,9 m |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Verwijderbaar zwenkfilter | Ja |
| Vermogen | 1100 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 170 mm |
| Hoogte | 33,5 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Diepte verpakking | 265 mm |
| Gewicht verpakking | 2 kg |
| Pallet brutobreedte | 20,5 cm |
| Pallet brutohoogte | 8 cm |
























Er zijn voor dit product nog geen reviews.