Bosch Styline keukenmachine 900 W 3,9 l Roestvrijstaal, Wit
Bosch Styline, 3,9 l, Roestvrijstaal, Wit, Knoppen, Roestvrijstaal, 900 W, 220 – 240 V
Voorraad:
57 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€335,00
57 op voorraad
Beschrijving
Bosch Styline. Inhoud bak/kan: 3,9 l, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Wit, Soort bediening: Knoppen. Bowl materiaal: Roestvrijstaal. Vermogen: 900 W, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 – 60 Hz. Breedte: 280 mm, Diepte: 271 mm, Hoogte: 282 mm. Gewicht verpakking: 10,3 kg
| Inhoud bak/kan | 3,9 l |
|---|---|
| Pulse function | Ja |
| Aantal snelheden | 7 |
| Sapcentrifuge | Ja |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Bowl materiaal | Roestvrijstaal |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 280 mm |
| Hoogte | 282 mm |
| Gewicht verpakking | 10,3 kg |
| Kloppers | Ja |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal, Wit |
| Variable snelheid | Ja |
| Vleesmolen | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoeropslag | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Vermogen | 900 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Diepte | 271 mm |
| Gewicht | 8,6 kg |
| Deeg-gereedschap | Ja |
| Garde | Ja |
| Merk |























Er zijn voor dit product nog geen reviews.