Bosch Serie 8 WQB246CX0 wasdroger Vrijstaand Voorbelading 9 kg A+++ Zilver
Bosch Serie 8 WQB246CX0, Vrijstaand, Voorbelading, Warmtepomp, Zilver, Knoppen, Rechts
1 op voorraad
€1.344,00
1 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 8 WQB246CX0. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorbelading, Droogsysteem: Warmtepomp. Nominale capaciteit: 9 kg, Condensatie-efficiëntieklasse: A, Droogprogramma’s: Blouse/shirt, Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco, Mix, Snel, Sport, Handdoek. Startvertraging: 24 uur, Bedieningsapps ondersteund: Bosch Home Connect. Energie-efficiëntieklasse: A+++, Jaarlijks energieverbruik: 174 kWu, Warmtebron: Electrisch. Bosch-technologieën (kledingzorg): AutoDry, Home Connect, Smart Dry
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurkleur | Zwart |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Duur cyclus | 260 min |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Koelend medium | R290 |
| Zelfreinigend | Ja |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 174 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 613 mm |
| Hoogte | 842 mm |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Zilver |
| Soort bediening | Knoppen |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Type beeldscherm | LCD |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Droogprogramma's | Blouse/shirt, Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco, Mix, Snel, Sport, Handdoek |
| Geluidsniveau | 58 dB |
| Anti-kreuk cyclus | 120 min |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Startvertraging | 24 uur |
| Bedieningsapps ondersteund | Bosch Home Connect |
| Warmtebron | Electrisch |
| Netbelasting | 600 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 598 mm |
| Diepte met deur gesloten | 66,2 cm |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.