Bosch Serie 8 WNC244070 Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorbelading Wit D
Bosch Serie 8 WNC244070, Voorbelading, Vrijstaand, Wit, Links, Zwart, Roestvrijstaal, Touch
5 op voorraad
€1.421,00
5 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 8 WNC244070. Type lader: Voorbelading, Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Kleur van het product: Wit. Droogcapciteit: 6 kg, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM, Centrifuge-droger klasse: B. Snoerlengte: 2,1 m. Energie-efficiëntieklasse (wassen): B, Energie-efficiëntieklasse (wassen en drogen): D, Water verbruik wassen: 49 l. Diepte: 622 mm, Breedte: 598 mm, Hoogte: 848 mm
| Type lader | Voorbelading |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Kijkglas | Ja |
| Droogcapciteit | 6 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Wasprogramma's | Katoen, Delicaat/zijde, Hand/wol, Hygiëne/anti-allergie, Snel, Centrifugeren/afvoeren, Sport, Synthetische |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Duur wascyclus | 227 min |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Spoelen Plus functie | Ja |
| Restvochtpercentage | 53 procent |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Water verbruik wassen | 49 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Breedte | 598 mm |
| Gewicht | 84,9 kg |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Deurscharnieren | Links |
| Deurkleur | Zwart, Roestvrijstaal |
| Type beeldscherm | LED |
| Watertoevoer | Koud |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Droogprogramma's | Blouse/shirt, Katoen, Refresh, Synthetische |
| Startvertraging | 24 uur |
| Minimum centrifugesnelheid | 0 RPM |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Non-stop wassen en drogen | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Bosch Home Connect |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Diepte | 622 mm |
| Hoogte | 848 mm |
| Diepte met deur gesloten | 65,4 cm |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.