Bosch Serie 8 WGB256041 wasmachine Voorbelading 10 kg 1600 RPM Zwart, Wit
Bosch Serie 8 WGB256041, Voorbelading, 10 kg, A, 72 dB, 1600 RPM, A
4 op voorraad
€1.237,00
4 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 8 WGB256041. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 10 kg, Centrifuge-droger klasse: A, Geluidsniveau bij centrifugeren: 72 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1600 RPM. Kleur van het product: Zwart, Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 590 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Kijkglas | Ja |
| Nominale capaciteit | 10 kg |
| Centrifuge-droger klasse | A |
| Wasprogramma's | Koud, Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Hand/wol, Hygiëne/anti-allergie, Intensief / outdoor, Jeans/denim, Mix, Nacht, Voorwassen, Spoelen, Centrifugeren/afvoeren, Sport |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Restvochtpercentage | 44 procent |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Trommel schoonmaken | Nee |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 48 l |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 84,5 mm |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Trommelinhoud | 70 l |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Maximale centrifugesnelheid | 1600 RPM |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Cyclustijd (max) | 235 min |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect App |
| Zelfreinigend | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 590 mm |
| Gewicht | 82,6 kg |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.