Bosch Serie 6 WQG233D40 wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A+++ Wit
Bosch Serie 6 WQG233D40, Vrijstaand, Voorbelading, Warmtepomp, Wit, Draaiknop, Rechts
1 op voorraad
€926,00
1 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 6 WQG233D40. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorbelading, Droogsysteem: Warmtepomp. Nominale capaciteit: 8 kg, Condensatie-efficiëntieklasse: A, Droogprogramma’s: Wol, Mix, Sport, Droogtijd instelbaar, Snel, Delicaat/zijde, Eco, Blouse/shirt, Katoen, Handdoek,…. Startvertraging: 24 uur. Energie-efficiëntieklasse: A+++, Jaarlijks energieverbruik: 176 kWu, Warmtebron: Electrisch. Diepte: 599 mm, Breedte: 598 mm, Hoogte: 842 mm
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Type beeldscherm | LED |
| Certificering | CE, VDE |
| Duur cyclus | 165 min |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Extra droog | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 176 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 598 mm |
| Gewicht | 53,5 kg |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurkleur | Zwart |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Droogprogramma's | Wol, Mix, Sport, Droogtijd instelbaar, Snel, Delicaat/zijde, Eco, Blouse/shirt, Katoen, Handdoek, Droog strijken, Cupboard dry, Cupboard dry+ |
| Geluidsniveau | 64 dB |
| Koelend medium | R290 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Warmtebron | Electrisch |
| Netbelasting | 600 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 599 mm |
| Hoogte | 842 mm |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.