Bosch Serie 6 WGG256Z40 wasmachine Voorbelading 10 kg 1600 RPM Wit
Bosch Serie 6 WGG256Z40, Voorbelading, 10 kg, A, 73 dB, 1600 RPM, A
4 op voorraad
€995,00
4 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 6 WGG256Z40. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 10 kg, Centrifuge-droger klasse: A, Geluidsniveau bij centrifugeren: 73 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1600 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 590 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Knoppen, Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Deurkleur | Zwart |
| Trommel type | VarioDrum |
| Trommelinhoud | 70 l |
| Land van herkomst | Europa |
| Maximale centrifugesnelheid | 1600 RPM |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Cyclustijd (max) | 230 min |
| Easy Iron-functie | Ja |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Trommel schoonmaken | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 590 mm |
| Gewicht | 80,2 kg |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Kleur deurgreep | Zwart |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Kijkglas | Ja |
| Nominale capaciteit | 10 kg |
| Centrifuge-droger klasse | A |
| Wasprogramma's | Katoen, Delicaat/zijde, Donzen kleding/dekbed, Strijkvrij, Hand/wol, Hygiëne/anti-allergie, Jeans/denim, Mix, Voorwassen, Snel, Spoelen, Centrifugeren/afvoeren, Sport |
| AquaStop-functie | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Spoelstop | Ja |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 52 l |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 84,5 mm |
| Diepte met deur gesloten | 63,6 cm |














Er zijn voor dit product nog geen reviews.