Bosch Serie 6 KGE398IBP koel-vriescombinatie Vrijstaand 343 l B Roestvrijstaal
Bosch Serie 6 KGE398IBP, 343 l, SN-T, 14 kg/24u, B, Vers zone compartiment, Roestvrijstaal
8 op voorraad
€1.062,00
8 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 6 KGE398IBP. Totale nettocapaciteit: 343 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 38 dB. Nettocapaciteit koelkast: 249 l, Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 5, Aantal groente lades: 2. Nettocapaciteit vriezer: 94 l, Vriescapaciteit: 14 kg/24u. Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: B, Jaarlijks energieverbruik: 119 kWu. Kleur van het product: Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 343 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| IJsmaker | Nee |
| Certificering | CE, VDE |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Aantal niveaus voor eieren | 3 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 14 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Foutmelding | Ja |
| Ontdooi water tap | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 650 mm |
| Gewicht | 87,3 kg |
| Breedte met de deur open | 64 cm |
| Breedte verpakking | 665 mm |
| Hoogte verpakking | 2080 mm |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Aantal compressoren | 1 |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Totale brutocapaciteit | 347 l |
| Nettocapaciteit koelkast | 249 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Brutocapaciteit koelkast | 252 l |
| Soort lamp | LED |
| Aantal uitneembare platen | 2 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 94 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 35 uur |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Brutocapaciteit vriezer | 95 l |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 119 kWu |
| Netbelasting | 90 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
| Diepte zonder handvat | 87 m |
| Diepte verpakking | 765 mm |
| Gewicht verpakking | 9,31 kg |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.