Bosch Serie 6 KGE36AICA koel-vriescombinatie Vrijstaand 308 l C Roestvrijstaal
Bosch Serie 6 KGE36AICA, 308 l, SN-T, 14 kg/24u, C, Vers zone compartiment, Roestvrijstaal
4 op voorraad
€987,00
4 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 6 KGE36AICA. Totale nettocapaciteit: 308 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 38 dB. Nettocapaciteit koelkast: 214 l, Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 4, Aantal groente lades: 2. Nettocapaciteit vriezer: 94 l, Vriescapaciteit: 14 kg/24u. Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 149 kWu. Kleur van het product: Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Totale nettocapaciteit | 308 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| IJsmaker | Nee |
| Vakantie functie | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 214 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Brutocapaciteit koelkast | 217 l |
| Soort lamp | LED |
| Aantal uitneembare platen | 2 |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 14 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Brutocapaciteit vriezer | 95 l |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 650 mm |
| Gewicht | 75,6 kg |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Aantal compressoren | 1 |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Totale brutocapaciteit | 312 l |
| Certificering | CE, VDE |
| No Frost (koelkast) | Nee |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Super Cool functie | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 94 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 35 uur |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 149 kWu |
| Netbelasting | 90 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 1860 mm |















Er zijn voor dit product nog geen reviews.