Bosch Serie 6 HRA5380B0 oven 71 l 3600 W A Zwart, Roestvrijstaal
Bosch Serie 6 HRA5380B0, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 3600 W, 71 l, Ventilator aangedreven
5 op voorraad
€757,00
5 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 6 HRA5380B0. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Soort bediening: Draaiknop, Touch. Soort klok: Elektronisch, Type timer: Digitaal. Energie-efficiëntieklasse: A, Energieverbruik (conventioneel): 0,97 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,81 kWu. Aantal lampen: 1 lampen, Soort lamp: Halogeen
| Aantal ovens | 1 |
|---|---|
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totaal vermogen van de oven | 3600 W |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Stoom koken | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Ovenkookmethode | Ventilator aangedreven |
| Onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 275 °C |
| Convectie kracht | 2200 W |
| Rotisserie | Nee |
| Aantal kookprogramma's | 10 |
| Aantal schappen | 5 schappen |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Indrukbare knoppen | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Materiaal deur | Glas |
| Koeldeur | Ja |
| Aantal rasters | 1 |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Soort klok | Elektronisch |
| LED-indicatoren | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Tangentiële koelventilator | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Brood maak mogelijkheid | Nee |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Diepte | 548 mm |
| Gewicht | 35,5 kg |
| Diepte verpakking | 690 mm |
| Gewicht verpakking | 37,5 kg |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Bovenverwarming | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Koken | Ja |
| Soort reiniging | Katalytisch + hydrolytisch |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Materiaal van het handvat | Aluminium |
| Deurscharnieren | Neer |
| Deurkoelventilator | Ja |
| Capaciteit watertank | 0,22 l |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Kinderslot | Ja |
| Klaar alarm | Nee |
| Veiligheidsklep | Nee |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Breedte | 594 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 660 mm |
| Aantal bakplaten | 2 |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.