Bosch Serie 6 HBG5370B0 oven 71 l A Zwart
Bosch Serie 6 HBG5370B0, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 71 l, 50 – 275 °C, Ecoclean
20 op voorraad
€578,00
20 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 6 HBG5370B0. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Draaiknop. Soort klok: Elektronisch. Energie-efficiëntieklasse: A, Energieverbruik (conventioneel): 0,97 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,81 kWu. Soort lamp: Halogeen
| Aantal ovens | 1 |
|---|---|
| Soort oven | Elektrische oven |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Pizzafunctie | Ja |
| Bovenverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 275 °C |
| Koken | Ja |
| Slow cooking | Nee |
| Reinigingstechnologie | Ecoclean |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Materiaal deur | Glas |
| Deur temperatuur ( max) | 32 °C |
| Effectieve lade oppervlakte | 1290 cm² |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Soort klok | Elektronisch |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Netbelasting | 3400 W |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Diepte | 548 mm |
| Gewicht | 35 kg |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Zelfreinigend | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Rotisserie | Nee |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Controle positie | Bovenaan rechts/links |
| Deurscharnieren | Neer |
| Deurkoelventilator | Ja |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 16 A |
| Soort lamp | Halogeen |
| Breedte | 594 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Breedte verpakking | 690 mm |
| Hoogte verpakking | 675 mm |
| Merk |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.