Bosch Serie 4 SPV4HMX10E vaatwasser Volledig ingebouwd 10 couverts E
Bosch Serie 4 SPV4HMX10E, Volledig ingebouwd, Compact, Knoppen, 1,75 m, 1,65 m, 2,05 m
10 op voorraad
€689,00
10 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 SPV4HMX10E. Apparaatplaatsing: Volledig ingebouwd, Productafmeting: Compact, Soort bediening: Knoppen. Aantal couverts: 10 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 44 dB. Voetenverstelling: 6 cm, Bedieningsapps ondersteund: Home Connect. Energie-efficiëntieklasse: E, Waterconsumptie per cyclus: 9,5 l, Energieverbruik per 100 cycli: 76 kWu. Breedte: 448 mm, Diepte: 550 mm, Hoogte: 815 mm
| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte afvoerslang | 2,05 m |
| Aantal couverts | 10 couverts |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Duur cyclus | 220 min |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| AquaSensor functie | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,5 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Gewicht | 29,6 kg |
| Diepte verpakking | 680 mm |
| Gewicht verpakking | 31,4 kg |
| Productafmeting | Compact |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Soort bediening | Knoppen |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Afwasprogramma's | Intensief, Quick 65°C, Eco, Eco 45°C, Eco 65°C |
| AquaStop-functie | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 448 mm |
| Hoogte | 8,15 mm |
| Breedte verpakking | 530 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.