Bosch Serie 4 KSV36VXEP koelkast Vrijstaand 346 l E Zwart, Roestvrijstaal
Bosch Serie 4 KSV36VXEP, 346 l, SN-T, 39 dB, E, Zwart, Roestvrijstaal
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€995,00
1 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 KSV36VXEP. Nettocapaciteit koelkast: 346 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 39 dB. Aantal planken koelkast: 7. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Links. Jaarlijks energieverbruik: 116 kWu, Energie-efficiëntieklasse: E. Gewicht: 65,5 kg. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Aantal planken koelkast | 7 |
| Deurscharnieren | Links |
| Deur openingshoek | 90° |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Nettocapaciteit koelkast | 346 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Super Cool functie | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Certificering | CE, VDE |
| Deur open alarm | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 116 kWu |
| Type stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 1860 mm |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Markt positionering | Kast |
| Koelkastdeurvakken | 5 |
| Aantal niveaus voor eieren | 3 |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 650 mm |
| Gewicht | 6,55 kg |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.