Bosch Serie 4 KGV58VLEAS koel-vriescombinatie Vrijstaand 503 l E Roestvrijstaal
Bosch Serie 4 KGV58VLEAS, 503 l, SN-T, 40 dB, 14 kg/24u, E, Roestvrijstaal
Voorraad:
4 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€876,00
4 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 KGV58VLEAS. Totale nettocapaciteit: 503 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 40 dB. Nettocapaciteit koelkast: 377 l, Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 5, Aantal groente lades: 1. Nettocapaciteit vriezer: 126 l, Vriescapaciteit: 14 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 266 kWu. Kleur van het product: Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 503 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Totale brutocapaciteit | 508 l |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Brutocapaciteit koelkast | 381 l |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 14 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 266 kWu |
| Netbelasting | 90 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 700 mm |
| Hoogte | 1910 mm |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Type beeldscherm | LED |
| Aantal compressoren | 1 |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Nettocapaciteit koelkast | 377 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 126 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 26 uur |
| Aantal planken vriezer | 2 |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 770 mm |
| Gewicht | 93 kg |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.