Bosch Serie 4 KFN96VPEA amerikaanse koelkast Vrijstaand 605 l E Roestvrijstaal
Bosch Serie 4 KFN96VPEA, Vrijstaand, Frans deur, Roestvrijstaal, 605 l, SN-T, C
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.910,00
1 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 KFN96VPEA. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productontwerp: Frans deur, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Totale nettocapaciteit: 605 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsemissieklasse: C. Nettocapaciteit koelkast: 405 l, Soort lamp: LED. Nettocapaciteit vriezer: 200 l, Vriezer positie: Onder, Vriescapaciteit: 13 kg/24u. Snoerlengte: 2,4 m
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 605 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Certificering | CCC |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Onder |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 15 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Vriezer aantal groentelades | 6 |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 333 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 73,1 mm |
| Gewicht | 118,2 kg |
| Productontwerp | Frans deur |
| Kinderslot | Ja |
| Aantal compressoren | 1 |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Nettocapaciteit koelkast | 405 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 200 l |
| Vriescapaciteit | 13 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 905 mm |
| Hoogte | 1830 mm |
| Breedte met de deur open | 138 cm |
| SuperFrost-functie | Ja |
| Merk |

























Er zijn voor dit product nog geen reviews.