Bosch Serie 4 KFN96APEA amerikaanse koelkast Vrijstaand 605 l E Roestvrijstaal
Bosch Serie 4 KFN96APEA, Vrijstaand, Multideur, Roestvrijstaal, 605 l, SN-T, C
Voorraad:
50 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.836,00
50 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 KFN96APEA. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productontwerp: Multideur, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Totale nettocapaciteit: 605 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsemissieklasse: C. Nettocapaciteit koelkast: 405 l, Soort lamp: LED. Nettocapaciteit vriezer: 200 l, Vriezer positie: Onder, Vriescapaciteit: 13 kg/24u. Snoerlengte: 2,4 m
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Aantal compressoren | 1 |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| IJsmaker | Nee |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Flessenrek | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Onder |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 15 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 73,1 mm |
| Gewicht | 118,2 kg |
| Bruto gewicht | 162 kg |
| Productontwerp | Multideur |
| Ingebouwd display | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 605 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Water dispenser | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 405 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkastdeurvakken | 5 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 200 l |
| Vriescapaciteit | 13 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 6 |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 333 kWu |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 910 mm |
| Hoogte | 1830 mm |
| Breedte met de deur open | 138 cm |
| SuperFrost-functie | Ja |


























Er zijn voor dit product nog geen reviews.