Bosch Serie 4 HBA334EB3 oven 71 l 3400 W Zwart
Til je keuken naar een hoger niveau met de Bosch Serie 4 HBA334EB3 inbouwoven. Met een ruime capaciteit van 71 liter biedt deze elektrische oven alle ruimte die je nodig hebt om lekker te bakken. De slanke zwarte afwerking en intuïtieve draaiknopbediening zorgen voor een eersteklas look en feel. Een digitale timer houdt je op schema terwijl het halogeen interieur je culinaire meesterwerken verlicht. En dankzij de energieklasse A+ kun je koken met een gerust geweten. Deze middelgrote Bosch oven past naadloos in je keuken voor een gestroomlijnde vibe – nordic tafellamp, sfeerverlichting.
4 op voorraad
€707,00
4 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 HBA334EB3. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Draaiknop, Touch. Type timer: Digitaal. Energieverbruik (conventioneel): 0,94 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A+++ tot D. Aantal lampen: 1 lampen, Soort lamp: Halogeen
| Aantal ovens | 1 |
|---|---|
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totaal vermogen van de oven | 3400 W |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Ovenkookmethode | Ventilator aangedreven |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 275 °C |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Koken | Ja |
| Aantal kookprogramma's | 7 |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Kleur handvat | Zwart |
| Aantal rasters | 1 |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| LED-indicatoren | Nee |
| Klaar alarm | Ja |
| Tangentiële koelventilator | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Brood maak mogelijkheid | Nee |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Diepte | 548 mm |
| Gewicht | 3,34 kg |
| Diepte verpakking | 690 mm |
| Gewicht verpakking | 35,4 kg |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Nee |
| Warmhoud functie | Nee |
| Zelfreinigend | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Vermogen grill | 2700 W |
| Convectie kracht | 2200 W |
| Rotisserie | Nee |
| Soort reiniging | Hydrolytisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal deur | Glas |
| Koeldeur | Nee |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Type timer | Digitaal |
| Kinderslot | Nee |
| Veiligheidsklep | Nee |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 16 A |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Breedte | 594 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 675 mm |
| Aantal bakplaten | 1 |







Er zijn voor dit product nog geen reviews.