Bosch Serie 4 BWD421PET stofzuiger Cilinderstofzuiger Droog en nat 2100 W
Bosch Serie 4 BWD421PET, 2100 W, Cilinderstofzuiger, Droog en nat, HEPA, Filtrerend, Zwart, Rood
Voorraad:
9 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€336,00
9 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 BWD421PET. Maximaal ingangsvermogen: 2100 W. Soort: Cilinderstofzuiger, Soort reiniging: Droog en nat. Stofzuiger luchtfiltering: HEPA, Vuilafscheidingsmethode: Filtrerend. Kleur van het product: Zwart, Rood
| Maximaal ingangsvermogen | 2100 W |
|---|---|
| zuigkrachtregeling | Elektronisch |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Soort | Cilinderstofzuiger |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Flexibele slang | Ja |
| Vuilafscheidingsmethode | Filtrerend |
| Reinigt ondergronden | Tapijt, Harde vloer |
| Verwijderbare filter | Ja |
| Actieradius | 12 m |
| Snoeropslag | Ja |
| Opberg-/opslaghulpstuk | Ja |
| Breedte | 360 mm |
| Hoogte | 490 mm |
| Breedte verpakking | 440 mm |
| Hoogte verpakking | 600 mm |
| Zuigmond voor kussens | Ja |
| Variabel vermogen | Ja |
| Stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Soort reiniging | Droog en nat |
| Soort buis | Telescopisch |
| Stofzuiger luchtfiltering | HEPA |
| Correct gebruik | Thuis |
| Motorbeschermingsfilter | Ja |
| Wasbaar filter | Ja |
| Snoerlengte | 9 m |
| Automatische snoeropwinder | Ja |
| Draaghandvat | Ja |
| Diepte | 350 mm |
| Gewicht | 10,4 kg |
| Diepte verpakking | 400 mm |
| Gewicht verpakking | 14,4 kg |






















Er zijn voor dit product nog geen reviews.