Bosch Serie 4 BGB38BA3T stofzuiger 4 l Cilinderstofzuiger Droog 850 W Stofzak
Bosch Serie 4 BGB38BA3T, 850 W, Cilinderstofzuiger, Droog, Stofzak, 4 l, HEPA
Voorraad:
7 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€189,00
7 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 BGB38BA3T. Maximaal ingangsvermogen: 850 W. Soort: Cilinderstofzuiger, Soort reiniging: Droog, Stofzuigercontainer type: Stofzak, Stof capaciteit: 4 l. Stofzuiger luchtfiltering: HEPA, Vuilafscheidingsmethode: Filtrerend, Geluidsniveau: 79 dB. Kleur van het product: Zwart
| Maximaal ingangsvermogen | 850 W |
|---|---|
| Stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Soort reiniging | Droog |
| Stof capaciteit | 4 l |
| Soort buis | Telescopisch |
| Aantal wielen | 4 wiel(en) |
| Vuilafscheidingsmethode | Filtrerend |
| Reinigt ondergronden | Tapijt, Harde vloer, Traptreden, Meubelstoffering |
| Verwijderbare filter | Ja |
| Actieradius | 10 m |
| Snoerlengte | 7 m |
| Automatische snoeropwinder | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Diepte | 410 mm |
| Gewicht | 6 kg |
| Diepte verpakking | 490 mm |
| Gewicht verpakking | 7,4 kg |
| Variabel vermogen | Nee |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Soort | Cilinderstofzuiger |
| Stofzuigercontainer type | Stofzak |
| Kleur van het product | Zwart |
| Flexibele slang | Ja |
| Stofzuiger luchtfiltering | HEPA |
| Correct gebruik | Thuis |
| Geluidsniveau | 79 dB |
| Wasbaar filter | Ja |
| Snoeropslag | Ja |
| Draaghandvat | Ja |
| Breedte | 295 mm |
| Hoogte | 265 mm |
| Breedte verpakking | 305 mm |
| Hoogte verpakking | 325 mm |
| Aantal mondstukken | 3 |
| Merk |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.