Bosch Serie 4 BFL520MB0 magnetron Ingebouwd Solo-magnetron 20 l 800 W Zwart
Bosch Serie 4 BFL520MB0, Ingebouwd, Solo-magnetron, 20 l, 800 W, Draaiknop, Zwart
Voorraad:
9 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€318,00
9 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 BFL520MB0. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Type product: Solo-magnetron, Inhoud (binnenkant): 20 l, Magnetronvermogen: 800 W, Soort bediening: Draaiknop, Kleur van het product: Zwart
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Inhoud (binnenkant) | 20 l |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Deurscharnieren | Links |
| Afmeting draaiplateau | 25,5 cm |
| Kinderslot | Ja |
| Netbelasting | 1270 W |
| Stroom | 10 A |
| Gewicht | 1,62 kg |
| Type product | Solo-magnetron |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Ingebouwd display | Nee |
| Aantal vermogenniveau's | 5 |
| Draaitafel | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| AC-ingangsspanning | 220 – 230 V |
| Gewicht verpakking | 18,2 kg |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.