Bosch Serie 2 SMS2ITW09E vaatwasser Vrijstaand 13 couverts E
Bosch Serie 2 SMS2ITW09E, Vrijstaand, Volledige grootte (60 cm), Wit, Wit, 13 couverts, C
5 op voorraad
€591,00
5 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 2 SMS2ITW09E. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Deurkleur: Wit. Aantal couverts: 13 couverts, Geluidsemissieklasse: C, Geluidsniveau: 46 dB. Energie-efficiëntieklasse: E, Waterconsumptie per cyclus: 9,5 l, Energieverbruik per 100 cycli: 94 kWu. Breedte: 600 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 845 mm. Breedte verpakking: 635 mm, Diepte verpakking: 660 mm, Hoogte verpakking: 880 mm
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal couverts | 13 couverts |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Afwasprogramma's | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Express, Favorite, Intensive 70°C |
| AquaStop-functie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energieverbruik per cyclus | 0,937 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 46,9 kg |
| Breedte verpakking | 635 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Deurkleur | Wit |
| Kleur bedieningspaneel | Wit |
| Aantal wasprogramma's | 5 |
| Geluidsniveau | 46 dB |
| Duur cyclus | 250 min |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,5 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 84,5 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |


















Er zijn voor dit product nog geen reviews.