Bosch Serie 2 KTL15NWEB combi-koelkast Vrijstaand 120 l E Wit
Bosch Serie 2 KTL15NWEB, 120 l, Vrijstaand, E, 39 dB, SN-ST, 5 kg/24u
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€536,00
1 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 2 KTL15NWEB. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Kleur van het product: Wit, Deurscharnieren: Rechts. Totale nettocapaciteit: 120 l, Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsemissieklasse: C. Nettocapaciteit koelkast: 106 l, Soort lamp: LED. Vriezer positie: Boven, Nettocapaciteit vriezer: 14 l, Vriescapaciteit: 5 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 139 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A tot G
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Aantal planken koelkast | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Aantal niveaus voor eieren | 2 |
| Vriezer positie | Boven |
| Vriescapaciteit | 5 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroombron | Electrisch |
| Diepte | 580 mm |
| Gewicht | 28,6 kg |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deur montage | Deur-op-deur |
| Totale nettocapaciteit | 120 l |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Nettocapaciteit koelkast | 106 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Telescopische lade | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Super Cool functie | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 14 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Deur open alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 139 kWu |
| Breedte | 560 mm |
| Hoogte | 850 mm |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.