Bosch Serie 2 KIR41NSE0 koelkast Ingebouwd 204 l E Wit
Bosch Serie 2 KIR41NSE0, 204 l, SN-ST, 35 dB, E, Wit
Voorraad:
2 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€699,00
2 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 2 KIR41NSE0. Nettocapaciteit koelkast: 204 l, Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsniveau: 35 dB. Type beeldscherm: LED, Aantal planken koelkast: 5, Aantal groente lades: 1. Soort lamp: LED. Deurscharnieren: Rechts. Jaarlijks energieverbruik: 101 kWu, Energie-efficiëntieklasse: E. Gewicht: 38 kg. Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Flessenrek | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 204 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Multi-luchtwegsysteem | Nee |
| No Frost system | Nee |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 101 kWu |
| Type stekker | Type F (CEE 7/4) |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 541 mm |
| Hoogte | 1221 mm |
| Gewicht | 38 kg |
| Diepte verpakking | 640 mm |
| Gewicht verpakking | 41,3 kg |
| Kleur van het product | Wit |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Type beeldscherm | LED |
| Plankmateriaal | Glas |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Super Cool functie | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 548 mm |
| Breedte verpakking | 620 mm |
| Hoogte verpakking | 1290 mm |
| Certificaten van naleving | VDE, CE |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.