Bosch MUM54A00 keukenmachine 900 W 3,9 l Zwart, Zilver, Wit
Bosch MUM54A00, 3,9 l, Zwart, Zilver, Wit, Draaiknop, 2 kg, 1,5 kg, 1,1 m
32 op voorraad
€196,00
32 op voorraad
Beschrijving
– Ideale keukenmachine in trendy kleuren inclusief hoge kwaliteit patisserie toolsn- Grote roestvrij stalen mengkom (volume 3,9l). Ideaal voor alle soorten deeg: tot 2 kg roerdeeg of 1.5 kg gistdeegn- Gemakkelijk en veilig te gebruiken dankzij Easy-Arm Lift, Multi-Motion Drive en automatische parkeerstandn- Extra krachtige motor (900 Watt) voor elk gewenst deeg en een snel procesn- Gemakkelijke en snelle opslag oplossing van de patisserie set in de mixkom met een praktische accessoires tas
| Inhoud bak/kan | 3,9 l |
|---|---|
| Variable snelheid | Ja |
| Planeetomwenteling | Ja |
| Taartdeeg draagvermogen | 2 kg |
| Snoerlengte | 1,1 m |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| AC-ingangsspanning | 200-240 V |
| Breedte | 280 mm |
| Hoogte | 282 mm |
| Breedte verpakking | 352 mm |
| Hoogte verpakking | 400 mm |
| Garde | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver, Wit |
| Aantal snelheden | 7 |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Brooddeeg draagvermogen | 1,5 kg |
| Bowl materiaal | Roestvrijstaal |
| Vermogen | 900 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Diepte | 271 mm |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Diepte verpakking | 400 mm |
| Gewicht verpakking | 6 kg |
| Deeghaken | Ja |
| Merk |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.