Bosch MSM67170 blender Staafmixer 750 W Zwart, Zilver
Bosch MSM67170, Staafmixer, Pulse function, IJs-crusher, 750 W, Zwart, Zilver
Voorraad:
110 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€103,00
110 op voorraad
Beschrijving
Bosch MSM67170. Soort bediening: Knoppen, Draaiknop. Soort: Staafmixer, Kleur van het product: Zwart, Zilver. Mengkom materiaal: Kunststof. Vermogen: 750 W, Stroombron: AC, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V. Breedte: 55 mm, Diepte: 62 mm, Hoogte: 393 mm
| Aantal snelheden | 12 |
|---|---|
| IJs-crusher | Ja |
| Turboknop | Ja |
| Soort | Staafmixer |
| Uitneembare bak | Ja |
| Verwijderbaar mes | Ja |
| Ophangbaar | Nee |
| Anti-slip voetjes | Ja |
| Mengkom materiaal | Kunststof |
| Stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Diepte | 62 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Roestvrijstalen mes | Ja |
| Garde | Ja |
| Pulse function | Ja |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Veiligheidsschakelaar | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Verwijderbare mesunit | Ja |
| Verwijderbare staaf | Ja |
| Ergonomische grip | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Spatbescherming | Ja |
| Vermogen | 750 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 55 mm |
| Hoogte | 393 mm |
| Breedte verpakking | 140 mm |
| Hoogte verpakking | 470 mm |
| Maatbeker | Ja |
| Merk |








Er zijn voor dit product nog geen reviews.