Bosch MSM64010 blender Staafmixer 450 W Rood, Wit
– 450 Wn- Krachtige, slanke staafmixern- Optimale “soft-touch” handgreep met grote knoppen en ergonomische vormn- Stille motor dankzij beperking van de vibratiesn- Turbofunctie biedt maximaal vermogenn- Extra lange, hittebestendige kunststof voet met inox mesn- Revolutionair dubbel mes garandeert perfecte resultatenn- Mixervoet eenvoudig verwijderbaarn- Mixervoet en alle toebehoren met uitzondering van de aandrijvingen kunnen in de vaatwasser schoongemaakt wordenn- Doorzichtige mixerbeker met schaalverdeling en deksel
37 op voorraad
€56,00
37 op voorraad
Beschrijving
Bosch MSM64010. Soort bediening: Knoppen. Soort: Staafmixer, Kleur van het product: Rood, Wit, Snoerlengte: 1,4 m. Mengkom materiaal: Kunststof, Materiaal behuizing: Kunststof, Materiaal mes: Roestvrijstaal. Vermogen: 450 W, Stroombron: AC, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V. Breedte: 55 mm, Diepte: 62 mm, Hoogte: 393 mm
| Aantal snelheden | 2 |
|---|---|
| Minihakmolen | Nee |
| Veiligheidsschakelaar | Ja |
| Kleur van het product | Rood, Wit |
| Snoerlengte | 1,4 m |
| Ophangbaar | Nee |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Spatbescherming | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal | Kunststof |
| Stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Diepte | 62 mm |
| Gewicht | 900 g |
| Garde | Nee |
| Soort bediening | Knoppen |
| Smoothie bekerglas | Ja |
| Soort | Staafmixer |
| Uitneembare bak | Ja |
| Verwijderbare staaf | Ja |
| Ergonomische grip | Ja |
| Mengkom materiaal | Kunststof |
| Materiaal mes | Roestvrijstaal |
| Vermogen | 450 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 55 mm |
| Hoogte | 393 mm |
| Maatbeker | Ja |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.