Bosch MFQ36490 mixer Staande mixer 450 W Wit
Bosch MFQ36490, Staande mixer, Wit, 1,3 m, 0,5 l, CE, VDE, 450 W
Voorraad:
122 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€98,00
122 op voorraad
Beschrijving
Bosch MFQ36490. Soort: Staande mixer, Kleur van het product: Wit, Snoerlengte: 1,3 m. Vermogen: 450 W, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 – 60 Hz. Breedte: 74 mm, Diepte: 208 mm, Hoogte: 154 mm. Gewicht verpakking: 3 kg
| Soort | Staande mixer |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Turboknop | Ja |
| Inhoud bak/kan | 0,5 l |
| Certificering | CE, VDE |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 74 mm |
| Hoogte | 15,4 mm |
| Kloppers | Ja |
| Gewicht verpakking | 3 kg |
| Kleur van het product | Wit |
| Variable snelheid | Ja |
| Aantal snelheden | 5 |
| Afneembare standaard | Ja |
| Vermogen | 450 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Diepte | 208 mm |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Deeghaken | Ja |
| Merk |
































Er zijn voor dit product nog geen reviews.